Oprava čelného skla rýchlo a jednoducho

Niektorí ľudia si myslia, že akékoľvek poškodenie čelného skla znamená okamžitú výmenu. To nie je vždy pravda. Sme renomované autosklo v Žiline a môžeme sa pochváliť absolútne skvelými technikmi. Naši certifikovaní technici sa pokúsia opraviť Vaše poškodené autosklo vždy, ak je to možné a Vy ušetríte čas a peniaze. V niektorých prípadoch však môže dôjsť k nenapraviteľnému poškodeniu čelného skla. V takom prípade Vám môžeme ponúknuť jeho výmenu. Objednajte sa na opravu čelného skla, kým sa prasklina nerozšíri. 

Základné podmienky pre opravu čelného skla:

  • Veľkosť praskliny nesmie presahovať 2cm (musí byť menšia ako 2€ minca).
  • Prasklina nie je v priamom zornom poli vodiča.
  • Prasklina je minimálne 6cm od okraja autoskla.

Každá prasklina je iná. Z tohoto dôvodu rozhodnutie či protrebujete výmenu čelného skla, alebo len opravu nie je vôbec jednoduché, ako by sa mohlo zdať. Vo väčšine prípadov platí pravidlo dvojeurovej mince. Ak vaše autosklo má menšiu prasklinu ako je dvojeurová minca, pravdepodobne budeme schopní autosklo opraviť.

My v Autosklo Stehlík máme rozsiahle skúsenosti s opravou poškodených autoskiel, ktoré nám umožňujú zvládnuť opravu rýchlejšie a kvalitnejšie ako naša konkurencia.

Oprava čelného skla z poistenia

Čoraz viac poisťovní (Allianz, Axa, Generali, Kooperativa, Uniqa, Wüstenrot) hradí svojim havarijne poisteným klientom opravu skla v plnej výške, bez platenia spoluúčasti a straty bonusu.

Informujte sa u nás o tejto možnosti, obhliadku vykonáme ako zmluvný partner poisťovní priamo u nás pred samotnou opravou poškodeného skla.

Opraviteľné praskliny

Neopraviteľné praskliny

V prípade, že sa z nejakého dôvodu prasklina už nedá opraviť, máme pre Vás riešenie. 

Výmena čelného skla